Obrazek łądowania

Awarie

 • Obrazek główny

  Usuwanie awarii – Białowieża 08.10.2018

  Wodociągi Podlaskie Sp. z o.o. informują o przerwie w dostawie wody na terenie Wodociągu Białowieża w dniu 08.10.2018 r. w godz. 10:00 - 16:00 spowodowaną usuwaniem awarii na sieci wodociągowej w Białowieży.

  więcej
 • Obrazek główny

  Usuwanie awarii – Baciuty 02.10.2018

  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białymstoku informuje o niewłaściwej jakości wody z wodociągu Baciuty zaopatrującego miejscowości: Baciuty, Baciuty Kolonia, Barszczówka, Barszczówka Kolonia, Dobrowoda, Topilec, Topilec Kolonia, Trypucie, Zawady, Tołcze. Pogorszona jakość wody nie stwarza zagrożenia dla zdrowia odbiorców.
  Wodociągi Podlaskie Sp. z o.o. podjęły działania naprawcze.

  więcej
 • Obrazek główny

  Usuwanie awarii - Tołwin 19.09.2018

  Wodociągi Podlaskie Sp. z o.o. w Białymstoku informują o  przerwie w dostawie wody na terenie wodociągu zasilanego z hydroforni Tołwin gm. Siemiatycze oraz części gm. Nurzec-Stacja (Sycze, Wakułowicze, Grabarka, Szumiłówka, Moszczona Pańska) w dniu 19.09.2018 roku spowodowaną usuwaniem awarii na linii wodociągowej. Przewidywany czas usunięcia awarii godzina 15:00.

  więcej
 • Obrazek główny

  Usunięta awaria Boćki – 06.09.2018

  Wodociągi Podlaskie Sp. z o.o. informują użytkowników wodociągu Boćki, iż na podstawie wyników badań  z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku oraz decyzji wydanej przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bielsku Podlaskim – woda jest przydatna do spożycia przez ludzi.

  więcej